بهینه سازی سایت (SEO)

بهینه سازی سایت (SEO) دقیقا چیه؟

بهینه سازی سایت یا سئو (SEO) عبارت است از ایجاد تغییرات ساختاری بر روی وب سایت شما و همچنین انجام اعمالی در خارج از وب سایت شما ، جهت افزایش رتبه وب سایت تان (رسیدن به ۱۰ نتیجه اول) در نتایج موتور های جستجو مثل گوگل!

مفهوم سئو با یک مثال ساده!

امروزه کاربران برای بدست آوردن اطلاعات و خرید های خود ، در ابتدا به سراغ گوگل می روند و از آن طریق اقدام به جستجو می کنند . فرض کنید کسب و کار شما در حوزه تور های مسافرتی و گردشگری می باشد و کاربری به دنبال یک تور مناسب برای کیش می گردد . قطعا کاربر برای پیدا کردن تور کیش مناسب برای خود ، وارد گوگل می شود و به جستجوی عباراتی چون “تور کیش” ، “تور کیش نوروز ۹۸” ، “تور کیش ارزان” و … می پردازد . با بهینه سازی سایت (سئو) ، شما میتوانید در رتبه های نخست گوگل و به عبارتی جلوی چشم کاربران هدف مد نظرتان باشید .

سئو چگونه به افزایش درآمد من کمک می کند؟

 

ما به سادگی و توسط ابزارهایی که در اختیار داریم ، بهترین و پرجستجوترین کلید واژه های کسب و کارتان را به شما معرفی می کنیم . حال تصور کنید که شما در کلید واژه های پرجستجوی حوزه کسب و کار خود ، در نتایج اولیه گوگل ظاهر شوید ، بالطبع بازدیدکننده بیشتری روانه سایت شما خواهد شد و درنتیجه میزان فروش و رقم حساب بانکی تان افزایش چند ده برابری خواهد داشت . به همین سادگی!

تعرفه سئو و شرایط کار به چه صورت می باشد؟

پس از ثبت سفارش ، ابتدا اقدام به بررسی کامل وب سایت شما از لحاظ فنی خواهیم نمود و در صورتیکه ایرادات فنی در وب سایت شما موجود باشد می بایست رفع گردد تا سایر مراحل انجام گردد . سپس به بررسی کلیدواژه های مد نظر شما و همچنین پیشنهاد بهترین و پول سازترین کلیدواژه ها می پردازیم و با انتخاب نهایی شما کار شروع می شود .

هزینه و مدت زمان یک پروژه سئو کاملا بستگی به آماده بودن یا نبودن وب سایت شما برای سئو و همچنین میزان رقابت در کلید واژه توافقی دارد . بالطبع هرچه کلید واژه سخت تر باشد و وب سایت های زیادی در حال رقابت برای رتبه گرفتن در آن کلید واژه باشند ، هزینه و مدت زمان بیشتری مورد نیاز خواهد بود .

برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت سفارش با ما تماس بگیرید .

کارشناسان ما منتظر تماس شما هستند…