فارسیان پیامکارائه دهنده حرفه ای خدمات پیام کوتاه در کشور
فارسیان پیامک چیست

سامانه پیامک فارسیان چیست؟

سامانه پیامک فارسیان سامانه ای قدرتمند برای ارسال , دریافت , اطلاع رسانی های جمعی , مدیریت تبلیغات و... از طریق پیام کوتاه می باشد ، سامانه پیامک فارسیان به شما این امکان را می دهد که از طریق بستر اینترنت بدون نیاز به هیچ دستگاه جانبی و از طریق خطوط مجازی ( مانند خطوط 1000 ، 2000 ، 3000 ، خطوط ثابت و... ) و با روش های گوناگون , پیامک ارسال نمایید .

پنل اس ام اس فارسیان پیامک امکاناتی را جهت ارسال انبوه پیامک های تبلیغاتی به کل مناطق کشور ( به تفکیک استان ، شهر ، ناحیه ، کد پستی و محله ) فراهم نموده است ، ارسال به مشاغل و اصناف , ارسال بر اساس سن و جنسیت , ارسال زمانبندی شده ، ارسال هوشمند جهت اطلاع رسانی و.. نیز از دیگر امکانات این سامانه می باشد .

همچنین سامانه فارسیان پیامک دارای امکانات و ماژول های متنوعی از قبیل آزمون پیامکی , کد خوان , کد دهی , منشی خوشمند , نوبت دهی , مسابقه پیامکی , نظرسنجی و ده ها ماژول دیگر می باشد .

امکانات و ماژول های متنوع

با فارسیان پیامک ، هر کاری ممکنه!
با بیش از 200 نوع ماژول و امکان سامانه پیامک فارسیان ، به راحتی می توانید هر نوع سرویس پیامکی را در دسترس داشته باشید و از آن استفاده کنید . ارسال از روی نقشه گوگل ، بر اساس کد پستی ، سن و جنسیت ، منطقه و محله و... و ماژول هایی چون کد دهی ، کد خوان ، آزمون پیامکی ، منشی هوشمند ، نظرسنجی ، مسابقه ، نوبت دهی ، تحلیلگر پیامک و... تنها بخشی از امکانات بی نظیر سامانه پیامک فارسیان می باشد .

امکانات فارسیان پیامک
وب سرویس فارسیان پیامک

وب سرویس پیامک

درگاه پيام کوتاه فارسیان امکان ارسال و دريافت پيامک از طريق نرم افزارهاي شخصي ، وب سايت ها , پرتال ها , فروشگاه ها و ... را فراهم مي کند. ارسال پيام هاي خودکار، اعلام رويدادها، ارسال اخطارهاي امنيتي، احراز هويت ، مديريت نرم افزار و به روز رساني وب سايت توسط پيامک و... کاربردهايي هستند که با اتصال به درگاه پيام کوتاه فارسیان پیامک بدست مي آيند.
درگاه پيام کوتاه به برنامه نويساني که مايل به ارسال و دريافت پيامک از نرم افزار خود هستند همچنين مديران وب سايت هايي که افزونه ارسال پيامک براي پرتال يا فروشگاه آن ها منتشر شده است واگذار مي شود.
شایان ذکر است که تمامی پنل های کاربری و نمایندگی فارسیان پیامک امکان استفاده از وب سرویس را دارند .

فارسیان پیامک را تست کنید!

شما میتوانید پیش از اقدام به خرید سامانه های پیامک فارسیان ، محیط پنل های ما را به صورت کامل مشاهده ، و تمامی ماژول ها و بخش های مختلف آن را امتحان نمایید . برای این کار کافیست از اطلاعات زیر استفاده نمایید .

آدرس ورود : www.FarsianSMS.ir

نام کاربری : demo

کلمه عبور : demo

دموی فارسیان پیامک

ارتباط با فارسیان

دفتر مرکزی : تهران - خ شهید نامجو - بعد از میدان نامجو - خ شهید حسینی - پلاک ۶۱
تلفن : 8212 56 77 (021)
همراه : 4397 155 - 0937
سامانه پیام کوتاه : 02177568212
ایمیل : Info@FarsianWeb.com
وب سایت : www.FarsianWeb.com

درباره فارسیان

شرکت فارسیان وب با بیش از 5 سال تجربه در زمینه ارائه خدمات حرفه ای تحت وب می تواند شما را در طراحی و پیاده سازی بخش تجارت الکترونیک حوزه کاری تان یاری کند . ما این تضمین را به شما می دهیم که در این راه شما را تنها نمی گذاریم و تا رسیدن به هدف نهایی تان و کسب درآمد بیشتر در فضای مجازی شما را یاری کنیم . برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید .

قبل از همه باخبر شوید!

با ما همه چیز آسان می شود!

با سامانه مشتریان فارسیان وب ، همه چیز را به سادگی مدیریت کنید!