پشتیبانی طراحی سایت

پشتیبانی

مسلما ارائه هر کالا یا خدماتی ، برای بهبود و افزایش بازدهی و توجیه هزینه پرداختی ، نیازمند پشتیبانی و ضمانت می باشد . شرکت فارسیان وب نیز این خدمت را از مشتریان خود دریغ نکرده است و تمامی وب سایت های طراحی شده توسط شرکت فارسیان وب ، دارای 1 سال ضمانت فنی رایگان می باشد . این بدان معنی است که درصورتی که مشکل و یا نقص فنی در عملکرد وب سایت شما پیش بیاید ، با اطلاع این مورد به ما ، در سریعترین زمان ممکن اقدام به رفع آن می نماییم .
بدیهی است که اگر تغییر در کد های برنامه که باعث بوجود آمدن نقص گردیده است ، توسط شخصی خارج از شرکت ما انجام شده باشد و یا مسئول وب سایت شما ، اقدامی خارج از آموزش های داده شده ما انجام داده باشد ، آن مورد از پشتیبانی خارج می باشد .
جهت ارسال درخواست پشتیبانی برای وب سایت خود ، کافیست وارد پروفایل خود در سامانه مشتریان ما به نشانی ، Portal.FarsianWeb.Com شوید و یا اگر هنوز عضو نیستید ، به راحتی می توانید به خانواده فارسیان وب بپیوندید .

ارتباط با فارسیان

دفتر مرکزی : تهران - خ شهید نامجو - بعد از میدان نامجو - خ شهید حسینی - پلاک ۶۱
تلفن : 8212 56 77 (021)
همراه : 4397 155 - 0937
سامانه پیام کوتاه : 02177568212
ایمیل : Info@FarsianWeb.com
وب سایت : www.FarsianWeb.com

درباره فارسیان

شرکت فارسیان وب با بیش از 5 سال تجربه در زمینه ارائه خدمات حرفه ای تحت وب می تواند شما را در طراحی و پیاده سازی بخش تجارت الکترونیک حوزه کاری تان یاری کند . ما این تضمین را به شما می دهیم که در این راه شما را تنها نمی گذاریم و تا رسیدن به هدف نهایی تان و کسب درآمد بیشتر در فضای مجازی شما را یاری کنیم . برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید .

قبل از همه باخبر شوید!

با ما همه چیز آسان می شود!

با سامانه مشتریان فارسیان وب ، همه چیز را به سادگی مدیریت کنید!