برنامه نویسی اختصاصی

برنامه نویسی اختصاصی

در بسیاری از موارد پیش می آید که شما عملکرد خاصی را در وب سایت خود در نظر دارید و سیستم آماده یا مشابهی برای استفاده سریع از آن وجود ندارد و یا مایلید تا سیستم مورد نظر تماما تحت نظر شما و مطابق با نظر و سلیقه شما پیاده سازی گردد . در این حالت سیستم و ماژول مورد نظر شما باید به صورت اختصاصی نگارش شود .
شرکت فارسیان وب با در دست داشتن کادری مجرب میتواند ماژول های مورد نیاز شما اعم از مواردی چون اتصال سیستم مورد نیاز ما به درگاه پرداخت بانک ، ارسال پیامک پس از عملیات خاصی به صورت کاملا اتوماتیک و... را به بهترین نحو پیاده سازی کند .
برای مثال شرکت بیمه ای را در نظر بگیرید که قصد راه اندازی سیستم صدور آنلاین بیمه نامه را دارد ، در این حالت ، بهترین گزینه برای این شرکت ، برنامه نویسی اختصاصی سیستم مذکور جهت تسهیل امور و ارائه خدمات با کیفیت بالاتر می باشد .
هزینه برنامه نویسی اختصاصی ماژول مورد نظر شما کاملا بر اساس حجم برنامه نویسی و میزان عمکلرد سیستم مورد نیاز شما می باشد .

جهت سفارش برنامه نویسی اختصاصی ، از طریق فرم سفارش آنلاین خدمات واقع در منوی سایر خدمات اقدام فرمااید .

ارتباط با فارسیان

دفتر مرکزی : تهران - خ شهید نامجو - بعد از میدان نامجو - خ شهید حسینی - پلاک ۶۱
تلفن : 8212 56 77 (021)
همراه : 4397 155 - 0937
سامانه پیام کوتاه : 02177568212
ایمیل : Info@FarsianWeb.com
وب سایت : www.FarsianWeb.com

درباره فارسیان

شرکت فارسیان وب با بیش از 5 سال تجربه در زمینه ارائه خدمات حرفه ای تحت وب می تواند شما را در طراحی و پیاده سازی بخش تجارت الکترونیک حوزه کاری تان یاری کند . ما این تضمین را به شما می دهیم که در این راه شما را تنها نمی گذاریم و تا رسیدن به هدف نهایی تان و کسب درآمد بیشتر در فضای مجازی شما را یاری کنیم . برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید .

قبل از همه باخبر شوید!

با ما همه چیز آسان می شود!

با سامانه مشتریان فارسیان وب ، همه چیز را به سادگی مدیریت کنید!